Atletický čtyřboj v duchu fair play…

Po roční přestávce žáci Základní školy, Mateřské školy a Praktické školy Vsetín opět změřili své síly v okresním kole Atletického čtyřboje žáků se speciálními vzdělávacími potřebami. Již tradičně nám ve čtvrtek 10. 5. 2018 pronajala svůj krásný lehkoatletický areál se zázemím pro závodníky a rozhodčí obec Horní Lideč. Na tartanovém oválu se sešlo za pěkného počasí 24 chlapců i děvčat ze Vsetína, Horní Lidče, Valašského Meziříčí a z Rožnova pod Radhoštěm. Běh na 60 metrů, hod kriketovým míčkem, skok daleký, běh na 800 a 1500 metrů – to byly disciplíny, v nichž se v napínavých, ale v duchu fair play vedených soubojích, získávaly medaile. A že jich letos nebylo málo…Družstvo děvčat se umístilo na třetím místě, družstvo chlapců za vítězným Valašským Meziříčím na druhém místě a v soutěži jednotlivců obsadili žáci Sofie Gadžorová a Richard Ščuka krásné druhé místo! Všem mladým závodníkům děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy a držíme palce při dalším sportovním snažení…