Vánoční turnaj v Dobble

Po poctivé a náročné podzimní přípravě a intenzivním týdenním soustředění se ve středu 21. 12. 2017 uskutečnil vánoční turnaj ve hře Dobble. Hra je určena pro minimálně dva hráče a je zaměřena na pozornost a soustředění při párování stejných obrázků na kartách.

Turnaje se zúčastnilo celkem pět hráčů družiny speciální školy. Hra byla vyrovnaná a soutěžící se maximálně soustředili na hru. Už po úvodních kolech se jevil jako favorit Kevin Gádžor, skvěle mu však sekundoval Roman Kandrač. Pozadu rozhodně nezůstali i soutěžící Ondřej Bandy a Mirek Fábík, kteří svými výkony šlapali Kevinovi a Romanovi na paty. Ozdobou turnaje a zdatnou soupeřkou byla Danielka Výchopňová.  V rozhodujícím zápase nakonec 1. místo vybojoval Kevin Gádžor. Druhý byl Roman Kandrač, na třetím místě se s nepatrným náskokem umístil Ondra Bandy před Mirkem Fabíkem a na skvělém pátém místě úžasná Danielka. Všichni měli radost z udělených medailí i drobných dárků.

Hra se nesla ve sportovním duchu, pravidla hry byly dodrženy a všichni podávali maximální výkony.  Ty jsou i další motivací k následujícímu jarnímu turnaji.