Na zmrzlinu do Ratiboře

Na zmrzlinu do Ratiboře

Na poslední výlet tohoto školního roku se děti z MŠ Speciální vydaly do Ratiboře. Po příjezdu autobusem jsme se prošli do části Červené, kde si děti užily malé lanové hřiště schované ve stínu stromů. Zastavili jsme se také u místních rybníků, kde jsme pozorovali ryby a užívali si příjemné prostředí. Po hrách jsme si na lavičce dali svačinku a krátce si odpočinuli.

Poté jsme pokračovali na hřiště u kostela, které dětem nabídlo další prostor ke hrám a zábavě. Velkou radost všem udělala také zmrzlina, která v horkém letním dni přišla opravdu vhod.

I když nás po celý den doprovázelo velké horko a slunce silně pálilo, výlet jsme si všichni moc užili. Byl to krásný poslední společný výlet a milé zakončení školkového roku před nadcházejícími prázdninami.

Mgr. Kristýna Malovaná

 

Zpět