ZŠ a MŠ PŘI NEMOCNICI VSETÍN

Poslali jsme obrázky do soutěže ,,Co dělám, když jsem nemocný.“

Poslali jsme obrázky do soutěže ,,Co dělám, když jsem nemocný.“
Soutěž firmy Vegall Pharma, s.r.o nás velmi zaujala již svým názvem. S chutí jsme se s žáky pustili do vytváření obrázků,  a tak se nám podařilo vytvořit hned několik krásných děl. Soutěž byla určena pro žáky 1. až 3. tříd. S napětím očekáváme výsledky! Simona Dobiásová,...

Dětské oddělení v barvách podzimu

Dětské oddělení v barvách podzimu
Měsíc září sice přinesl spousty krásných a teplých slunečních dnů, ale i přes to se naše dětské oddělení nádherně zbarvilo do podzimních barev. Na chodbách mezi ježky poletují uhlově černí kosi a v oknech se vznášejí spolu s pestrobarevným listím draci. A protože jsme si s dětmi celý měsíc...

Základní škola a Mateřská škola při nemocnici Vsetín

Základní škola a Mateřská škola při nemocnici Vsetín je určená hospitalizovaným dětem a jejím hlavním úkolem je pomocí vzdělávacích a herních aktivit usnadnit adaptaci dítěte ve zdravotnickém zařízení, odvést pozornost od nemoci a tím pozitivně ovlivnit zdravotní stav dítěte. K dispozici máme širokou škálu moderních pomůcek, včetně Ipadů, kvalitních knih, didaktických hraček a výtvarného materiálu. Předškolní děti využívají krásně zařízenou hernu. S dětmi pracujeme skupinově i individuálně, dle aktuálního zdravotního stavu a doporučení lékařů. Dětem chystáme zábavu dle věku a zájmu i na odpoledne, aby i v naší nepřítomnosti trávily čas smysluplně. Veškeré tyto aktivity jsou prevencí projevů syndromu hospitalismu.

Mgr. Simona Dobiásová