POHYBOVÉ HRY S TRENÉREM UEFA
Sportovní dopoledne „Hravé sportování s trenérem Ondrou“ se uskutečnilo ve středu 17. června v tělocvičně praktické školy. Společně si zde zasoutěžily a poměřily síly jak malé děti z mateřské školky, tak žáci naší školy. Nejlepší sportovci dostali odměnu v podobě sešitu se samolepkami a sběratelské kartičky.
Soňa Fojtíková
———
Zpět









