Výlet ŠD praktické do Faunaparku
Ve středu 7. května 2026 jsme se s žáky vydali na výlet do Faunaparku ve Valašském Meziříčí. Děti měly možnost vidět spoustu zvířat. Největší radost měly hlavně z lam, koz, králíků, morčat, poníků a barevných papoušků. Velkým zážitkem pro ně bylo i krmení některých zvířat, které si taky mohly pohladit. Areál byl příjemný, v klidném prostředí.
Po návštěvě Faunaparku jsme se zastavili ve Veterán muzeu ve Valašském Meziříčí, kde si děti daly malé občerstvení, na chvíli si odpočinuly a kde je opět potěšily místní lamy, které mohly krmit i hladit.
Celý den jsme si moc užili, počasí nám přálo a děti odjížděly plné zážitků.
Kolektiv ŠD





