KUCHTÍCI Z ŠD7 MAJÍ SPLNĚNO

KUCHTÍCI Z ŠD7 MAJÍ SPLNĚNO

V září jsme se s chlapci rozhodli, že do konce školního roku splníme tyto kuchařské cíle:

  1. Napsat nákupní lístek
  2. Nakoupit si suroviny
  3. Vařit, péct a pak všechno sníst
  4. Sepsat knihu receptů

Hlásíme, že jsme si to náramně užili a vše do puntíku splnili!

Fojtíková Soňa