KUCHTÍCI Z ŠD7 MAJÍ SPLNĚNO
V září jsme se s chlapci rozhodli, že do konce školního roku splníme tyto kuchařské cíle:
- Napsat nákupní lístek
- Nakoupit si suroviny
- Vařit, péct a pak všechno sníst
- Sepsat knihu receptů
Hlásíme, že jsme si to náramně užili a vše do puntíku splnili!
Fojtíková Soňa